Berisha ngrihet në podium pas goditjes me grusht: Asgjë në botë nuk e mposht popullin e opozitës

Nga bulevardi ku po mbahet protesta e opozitës, kreu i PD-së, Sali Berisha u ngrit në podium dhe u shpreh se asgjë nuk e mposht popullin e opozitës.

Berisha edhe pse u godit me grusht në fytyrë nga një person në protestë, doli në podium dhe i përshëndeti demokratët.

Berisha: Asgjë në botë nuk na mposht ne, populli i opozitës, populli i fitores. Poshtë Edi Rama, kriminelët, ne do të fitojmë. Rroftë opozita shqiptare. Nderim ju që jeni sot këtu për të protestuar kundër regjimit të horrave dhe kriminelëve. Faleminderit shumë.

Berisha ngrihet në podium pas goditjes me grusht: Asgjë në

Berisha ngrihet në podium pas goditjes me grusht: Asgjë në

EMISIONET