VIDEO/ “Greenwood vd*s”, tifozët e Osasunës e kthejnë në makth debutimin e sulmuesit anglez

VIDEO/ “Greenwood vd*s”, tifozët e Osasunës e kthejnë

Kthimi i Mason Greenwood në fushë dhe debutimi me Getafen nuk shkoi si duhet për shkak të koreve nga tifozët e Osasunas.

Në minutën e 77-të teksa ai hyri në fushë, tifozët shpërthyen ndaj tij: “Greenwod vdis”. 

Kujtojmë që 21-vjeçari u transferua në La Liga pas një eksperience te Manchester United, klub me të cilin ndërpreu bashkëpunimin për shkak të akuzave për përdhunim nga e dashura e tij.

EMISIONET