Denoncimi i Vasilit: Horrat civilë me kapuçë të Taulant Ballës, dhunuan dhe arrestuan protestuesit

Denoncimi i Vasilit: Horrat civilë me kapuçë të Taulant

Deputeti i PL Petrit Vasili, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka denoncuar rastin e dhunës në portestën e sotme, ku shkruan se 'horrat' civilë me kapuçë dhe të paidentifikuar të Taulant Ballës, dhunuan dhe arrestuan protestuesit.

POSTIMI I PLOTË:

Horrat civile me kapuçe ne koke dhe te pa identifikuar te Taulant Balles guxojne te dhunojne e arrestojne protestuesit.

Prokurori te hengert mortja fillo hetimin se u bete legena duke mbyllur syte perpara gangstereve te policise ilegale.

Plasni syte shikoni fotot ja ku i keni, o ju te Prokurorise maskarenjte me kapuçe ne koke.

EMISIONET