Bardh Spahia përballë Benet Becit në Shkodër/ Voton Jozefina Topalli bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e saj Megi

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, drejtuese politike e PD-së së Berishës për qarkun e Lezhës, ushtroi sot të drejtën e votës në qytetin e saj Shkodër.

Në Qendrën e Votimit ajo ishte e shoqëruar nga bashkëshorti dhe vajza e saj Megi.

Në Shkodër për bashkinë garojnë kandidati i Bashkë Fitojmë njëhreësh dhe kryebashkiaku aktual Bardh Spahia dhe kandidati i PS-së Benet Beci.

zgjedhjet e 14 majit

EMISIONET