Pas 2 vitesh martesë, Kourtney dhe Travis marrin këtë vendim

Pas 2 vitesh martesë, Kourtney dhe Travis marrin këtë vendim

Kourtney Kardashian zbuloi në episodin e fundit të reality show-t ‘The Kardashians’ se ajo dhe bashkëshorti i saj, Travis Barker, më në fund janë bashkuar së bashku pothuajse dy vjet pas martesës së tyre.

Personazhi televiziv 45-vjeçar bëri ndryshimin e stilit të jetesës, ndërsa ajo dhe bateristi 48-vjeçar Blink-182 mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë të quajtur Rocky, vitin e kaluar.

Kardashian shpjegoi në reality show-n Hulu se çifti priti kaq gjatë për t’u transferuar sepse nuk donin të shqetësonin fëmijët që secili kishte tashmë nga marrëdhëniet e mëparshme.

Kardashian ka tre fëmijë me ish-in e saj, Scott Disick, 14-vjeçarin Mason, 9-vjeçarin Ray dhe vajzën 11-vjeçare. Ndërkohë, Barker kishte dy fëmijë me ish-bashkëshorten Shana Mockler, 20-vjeçarin Landon dhe Alabama-n 18-vjeçare.

“Travis dhe unë kemi marrë kohën tonë për të kuptuar se ku ka kuptim që ne të jetojmë së bashku, sepse fëmijët janë të gjithë aq të rehatshëm në hapësirat e tyre”, tha Kardashian në episodin e së enjtes.

Ajo shtoi: “Unë ndihem sikur kemi një plan për tani, kështu që ne do të shkojmë në shtëpinë e tij, e cila është një bllok larg nga e imja.”

Personaliteti televiziv ka folur për këtë çështje në të kaluarën, duke thënë në podcastin ‘Not Skinny But Not Fat’ në tetor 2022 se ajo dhe ylli i rock-ut ishin në mëdyshje për të përzier plotësisht familjet sepse fëmijët “kanë jetuar në shtëpitë e tyre gjatë gjithë kohës.”

EMISIONET