FOTO/ Mozzik publikoi albumin, Lotina e suporton me këtë veprim:+18...

FOTO/ Mozzik publikoi albumin, Lotina e suporton me këtë veprim:+18...

Rep-artisti i njohur Mozzik ka publikuar albumin e tij, me plotë 20 këngë.

Mozzik dhe prezantuesja televizive Lotina Haziri duket se po e shijojnë romancën e tyre.

Lotina, në kanalin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë në story disa këngë të saj të përferuara nga albumi i Mozzik.

+18, No lie, Miss you, janë top 3-shja favorite e Lotinës në këtë album.

Kujtojmë se, Mozzik dhe Lotina janë parë së fundmi duke kaluar kohë së bashku në pushimet e tyre në Afrikë.

EMISIONET