Këngëtari i njohur në gjendje të rënduar shëndetësore, publikon foto nga spitali

Këngëtari i njohur në gjendje të rënduar

Skerdi është ndër artistët më të njohur në shoubiz dhe jo vetëm.

Këngëtari në fjalë, si duket po kalon sfida të rënda shëndetësore.

Ndonëse kështu la të nënkuptoj me një foto në instastory teksa tregon se është duke marrë serum.

Poshtë fotos ai është shprehur duke thënë:

“Mos i anashkaloni shqetesimet qe keni ne trup se vjen një moment që është von….”

Këngëtari i njohur në gjendje të rënduar

EMISIONET