Kandidati i BF në Vlorë flet për kërcënime e shantazhe: Votimet e sotme, i vetmi shans për vlonjatët

Kandidati i koalicionit Bashkë Fitojmë për Vlorën, Hysni Sharra, foli për shantazh dhe kërcënim të administratës për të mos votuar.

"Ditë e shënuar për demokracinë. Me gjithë problemet, shantazhet, kërcënimet por edhe moti i keq të mos pengojnë qytetarët të votojnë.Vendoset e ardhmja për katër vite. Është i vetmi shans që qytetarët kanë për të ndryshuar qytetin e Vlorës dhe bashkinë e Vlorës".

zgjedhjet e 14 majit

EMISIONET