VIDEO/ Bëhuni gati të fiksoheni me të! Fifi zbulon pak nga "perla" e saj e radhës

VIDEO/ Bëhuni gati të fiksoheni me të! Fifi zbulon pak nga

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit si Fifi, i është rikthyer projekteve muzikore, pas një pauze tw shkurtër.

Ditën e mërkurë, ajo ka publikuar një fragment nga kënga e saj më e re, që pritet të jetë duet me këngëtarin, Ermal Fejzullahu.

Demon e ka shoqëruar së bashku me titullin, i cili është "Trëndafili blu".

Ky duet, me anë të këtij fragmenti duket se është baladë, rrymë që Fifi dhe Ermali nuk kanë zhgënjyer asnjëherë.

EMISIONET