"Kriset" miqësia mes Noizyt dhe Ylli Limanit?

"Kriset" miqësia mes Noizyt dhe Ylli Limanit?

Reperi shqiptar Rigels Rajku, i njohur si Noizy, festoi njw ditw mw parw 37-vjetorin e tij tw lindjes, ku sicc ndodh nw raste tw tilla nuk munguan urimet nga miqtw dhe tw afwrmit e tij, ku pjesw e tyre janw dhe emra tw njohur të showbizzit si: Stresi, Loredana, etj.

Por ajo që ka habitur ndjekësit ka qenë mungesa e urimit të këngëtarit Ylli Limani.

Postimi i fundit, në rrjetin social "Instagram", është publikuar nga këngëtari para 11 orësh dhe është fragmenti i këngës së tij të re.

Mos vallë është krisur miqësia e ngushtë mes tyre? Dyshimet qëndrojnë, pasi një folloë, një urim tregon shumë në botën digjitale ku jetojmë.

EMISIONET