'Kam video' Xhafer Thaqi zbulon një konkurrente e ‘Për’puthen’ bën marrëdhënie treshe

'Kam video' Xhafer Thaqi zbulon një konkurrente e

Xhafer Thaqi, i ftuar në fundmi në emisionin e moderatores Ester Bylyku 'Glamour Zone' në TV ORA, ka zbuluar plasur disa skandale.

Pasi publikoi video-përgjimin e autores së 'Përputhen' Olsa Muhametit, e cila i mësonte konkurrentët si të vepronin, Xhaferi zbuloi dhe një detaj tjetër.

Ai tha se një konkurrente e Përputhen ka bërë orgji.

Ester Bylyku: Cila është prapaskena më e çuditshme që ke parë?

Xhafer Thaqi: Kam parë videon e një vajze të Përputhen duke kryer marrëdhënie me 2 meshkuj. Njëri është reper dhe tjetri është i martuar. Më vjen inat që ajo bën moral për ndershmëri, dhe nga ana tjetër kryen marrëdhënie treshe.

Ester Bylyku:  Reperi a ka qenë i ftuar në emisionin tim?

Xhafer Thaqi: Se di, nuk ta them (qesh)

Për më tepër, klikoni videon e mëposhtme: 

EMISIONET