FOTO/ U pajtuan? Sara habit me veprimin e fundit ndaj Ledrit

FOTO/ U pajtuan? Sara habit me veprimin e fundit ndaj Ledrit

Sara Hoxha është përfolur shpesh në media për shkak të aludimeve për ndarje nga reperi i njohur, Ledri Vula.

Ata para disa muajsh hoqën njëri tjetrin nga rrjetet sociale dhe gjithashtu nuk u panë në asnjë event së bashku.

Ndërkohë që ditën e sotme, ajo mesa duket ka vendosur të hedh një hap drejt dashurisë, kjo pasi Sara po ndjek Ledrin në Instagram

Mbase çifti i njohur po lënë pas problemet dhe po rikthehen përsëri në kohët e vjetra.

FOTO/ U pajtuan? Sara habit me veprimin e fundit ndaj Ledrit

EMISIONET