Legjendja e Brazilit, Ronaldo: Seksi nuk mund të jetë kurrë aq i mirë sa fitorja e Kupës së Botës

Legjendja e Brazilit, Ronaldo: Seksi nuk mund të jetë kurrë aq i

Legjenda e Brazilit, Ronaldo, ka pranuar se fitorja e Kupës së Botës prodhon një ndjenjë më të mirë sesa të bësh seks.

Ish-lojtari i Barcelonës dhe Real Madridit fitoi dy herë trofeun e famshëm - fillimisht në 1994 dhe më pas në 2002 - dhe gjithashtu ka pranuar se kishte bërë seks para ndeshjeve.

El Fenomeno, siç u bë i njohur ndryshe, nuk zbriti nga stoli gjatë turneut të vitit 1994 në Shtetet e Bashkuara. Por ai e bëri të ndjehet prania e tij tetë vjet më vonë në Korenë e Jugut dhe Japoni, teksa udhëhoqi Brazilin drejt fitores së pestë të Kupës së Botës.

Ronaldo gjeti rrjetën dy herë në finale kundër Gjermanisë, dhe pas ndeshjes, një gazetar e pyeti Ronaldon nëse fitimi i Kupës së Botës ishte më i mirë se seksi - duke shkaktuar një përgjigje interesante nga ylli.

Me një buzëqeshje në fytyrën e tij, ai u përgjigj: “Është shumë e vështirë të kalosh pa të dyja, por nuk mendoj se seksi mund të jetë ndonjëherë aq shpërblyes sa fitimi i Kupës së Botës. Nuk është se seksi nuk është i shkëlqyeshëm; vetëm se Kupa e Botës është vetëm çdo katër vjet dhe seksi është shumë më i shpejtë se kaq”.

EMISIONET