"Për Flamurin", dhuratën më të bukur shqiptarëve ua bënë dy tenorët e mëdhenj Tusha dhe Gjipali

"Për Flamurin", dhuratën më të bukur

Dy tenorët e njohur shqiptarë Josif Gjipali dhe Kastriot Tusha bashkuan forcat për këtë 28 Nëntor duke sjellë si dhuratë për shqiptarët një këngë për flamurin.

Kënga e re me titull "Për Flamur" me tekst të Maliq Lilës dhe muzikë të Enis Mullaj u publikua në vigjilje të Ditës së Pavarësisë dhe duket se është pritur mirë nga publiku digjital.

Videoklipi është realizuar në Vlorë.

EMISIONET