Vllaznia shikon nga e ardhmja, zyrtarizon shkodranin e talentuar

Vllaznia shikon nga e ardhmja, zyrtarizon shkodranin e talentuar

Vllaznia ka nënshkruar me një futbollist që projektohet si e ardhmja e sulmit shkodran. Bëhrt fjalë për lojtarin 23-vjeçar, Ildi Gruda i cili pak ditë më parë mbylli aventurën me Teutën.

Lajmin e bën të ditur klubi kuqeblu në rrjetet sociale. Gruda që e mbylli sezonin me 4 gola nuk bindi shumë në radhët e durrsakëve ku ishte transferuar në vitin 2019 pasi ra në sy te Shënkolli.

Vllaznia shikon nga e ardhmja, zyrtarizon shkodranin e talentuar

Gruda ka nënshkruar me klubin e vendlindjes për 3 sezonet e arshshme dhe ai është afrimi i parë i Vllaznisë në merkaton e verës.

EMISIONET