Video-mesazhi/ Berisha: Partia Demokratike është një dhe vetëm një!

Video-mesazhi/ Berisha: Partia Demokratike është një dhe

"Partia Demokratike është një dhe vetëm një! Është ajo forcë që ka për energji dhe frymëzim, lirinë!" -

Ky është mesazhi që Kryetari i Partise Demokratike, Sali Berisha, i ka përcjellë sot popullit shqiptar, shoqëruar edhe me video, në këto ditë zhvillimesh të fuqishme në partinë më të madhe të opozitës, e cila po përgatitet për të fituar zgjedhjet vendore të 14 Majit.

EMISIONET