VIDEO/ Zarfi i Zi për Ilnisën dhe Meritonin, ja si reagoi çifti

VIDEO/ Zarfi i Zi për Ilnisën dhe Meritonin, ja si reagoi çifti

Që prej skualifikimit të Eglës nga loja u komunikua se do të merret një vendim nga Vëllai i Madh edhe për Ilnisën dhe Meritonin, kjo pasi ishin ata që e provokuan disa herë atë.

Vetëm pak më parë në shtëpi ka hyrë një zarf i zi, ku ka të shënuar emrat e Meritonit dhe Ilnisës, i cili mesa duket do të hapet gjatë prime-t të sotëm.

Ishte Juli ai që pa emrat e Ilnisës dhe Meritonit mbrapa zarfit.

Teksa lexonte emrat, Ilnisa mendonte se ai po tallej.

Në videon më poshtë do të shihni dhe reagimin e çiftit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET