VIDEO/ Egla fiton çmimin e madh, Cllevio tallet dhe emiton Ledjonin 

VIDEO/ Egla fiton çmimin e madh, Cllevio tallet dhe emiton Ledjonin 

Fituesja e "çmimit të madh" të spektaklit televiziv "BBVA3" ishte Egla Ceno.

Këtë moment "magjik", personazhi i njohur nga platforma "TikTok" e ka ndarë me ndjekësit e tij.

Teksa Ledjoni tha emrin e Eglës, Cllevio nuk e humbi si moment dhe nisi të tallej me moderatorin.

EMISIONET