A do e linte Italinë për një projekt në Shqipëri? Zbuloni si përgjigjet Heidi

A do e linte Italinë për një projekt në Shqipëri?

Pas një televotimi ‘kokë më kokë’ me Julian Dedën, Heidi Baci u eliminua, duke  u radhitur kështu e 5-ta në këtë edicion të tretë të “Big Brother VIP”.

Në studion e madhe të reality show-t, ajo u shpreh se është shumë mirënjohëse ndaj produksionit, por edhe publikut që e solli deri në atë pike të lojës.

“Jam shumë mirënjohëse, jo vetëm ndaj produksionit, ndaj publikut që më solli deri këtu, por është dhe nder i madh, mbas asaj surprize që pashë, që isha me Julin në televotim, gjithë ai artrist, njeri i paparë. Shkoi përtej çdo gjëje. Jam e kënaqur”, ishin fjalët e Heidit në studio.

Ndërkohë në një intervistë të shkurtër për Top Albania Radio, Baci është shprehur se nëse do i ofronin ndonjë projekt në Shqipëri, do të pranonte.

Pjesë nga intervista:

Pytje: Nëse do të ofrohej një projekt në Shqipëri do t’a pranoje?

Heidi: Absolutisht që po

Pytje: Do t’a lije Italinë?

Heidi: Po

EMISIONET