Sa vjeç është Kiara Tito? Roza surprizon moderatoren me tortë në studion e "Why?Not"

Kiara Tito  është një nga vajzat më simpatike të ekranit, që ka qenë mjaft aktive në televizion që nga fillimet e karrierës së saj.

Para pak ditësh, më 18 janar, moderatorja festoi ditëlindjen. Por sa vjeç është moderatorja?

Kiara zbuloi në studion e  "Why?Not" në RTV Ora se ka mbushur plotë 26 vjeç dhe se nuk ka komplekse për moshën.

Me këtë rast emisioni i "Why?Not" surprizoi moderatoren me një tortë.

EMISIONET