"Olta është e dashuruar me Luizin, me Kiarën nuk përshtatet", astrologia shokon me parashikimin

"Olta është e dashuruar me Luizin, me Kiarën nuk

Astrologia Liza gjika ka bërë një deklaratë shokuese, sa i përket treshes Olta-Luiz-Kiara, në shtëpinë e "Big Brother VIP".

E ftuar në emisionin "Shqipëria LIVE", Gjika deklaroi se sipas numrave të astrologjisë, del që Olta është e dashuruar me Luizin, por di ta fshehë.

Nga ana tjetër, sa i përket përputhshmërisë mes Kiarës dhe Luizit, ajo deklaroi se janë tipa që nuk përshtaten.

"Një dashuri gaforre-bricjap ka të njëjtat energji, por shuhet shpejt. Pra lidhja nuk zgjat. Mund të jetë thjesht një farsë.

Të dyja palët janë aktorë sepse vepron energjia. Megjithatë sipas numrave janë harmonikë. Vajza luan një forcë tërheqëse tek djali.

Pra kështu, mund të shkojnë shumë mirë. Ndërkohë, sipas numrave, Olta mund të jetë e dashuruar në fshehtësi me Luizin, por di ta fshehë", tha Gjika.

"Olta, duke i mbledhur në gjitha datat e lindjes, del që është gjysma e vetvetes. di të luajë bukur.

Është diplomate në jetën e vet, është nervoze.  Kiara është egoiste, ambicioze. Këto janë dy shenja të kundërta.

Është më rehat për jetën e vet, është e qetë, punëtore, e ka jetën më të hapur, është më inteligjente.  Nga numrat e fatit është më e favorizuar Olta, pra del Kiara. Në tërësi gaforrja është më e favorizuar. sidomos në periudhën e Dashit", tha astrologia.

 

EMISIONET