Lojtari më i fortë që Shkodra ka pasur në ‘BBV, Jul Deda përgjigjet "i prerë"...

Lojtari më i fortë që Shkodra ka pasur në ‘BBV, Jul

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e kaluar aktorin Jul Dedën në emisionin , Top Arena. Deda u pyet se cili ka qënë lojtari më i fortë Shkodran që ka pasur ndonjëherë Big Brother VIP në të drejta edicionet, dhe përgjigja e tij e prerë ishtë: Jul Deda.

Po ashtu, i pyetur se çfarë do bënte me çmimin nëse do fitonte 100 mijë euro, Juli tha se si fillim ka shkollën e vajzës dhe të tjerat, ‘rrush e kumbulla’.

“Këto pyetjet me ‘nëse’ është pak e vështirë. Si fillim kam shkollën e gocës, pastaj të tjerat rrush e kumbulla”-u shpreh Juli.

EMISIONET