Jeni kurioz të dini kush është gjumashi i grupit të Dafina Zeqirit? Këngëtarja habit me deklaratën e saj

Këngëtarja e njohur, një nga divat e muzikës shqiptare Dafina Zeqiri, ka qenë e ftuara speciale në finalen e Why Not, me moderatoren Roza Lati.

Ajo ka folur dhe për grupin e saj të muzikës, ku dhe ka nxjerrë dhe ca “sekrete”.

Këngëtarja tegoi se më gjumashi është Ron Zaiti, ndërsa më nevriku është menaxheri i saj.

“Gjumashi i grupit është Roni. Nevriku është Pëllumbi, menaxheri.”

EMISIONET