“Jemi dhe komshinj…”/ Rike përballet Julin: Jam e zhgënjyer, nuk i ka rënë më telefonit

“Jemi dhe komshinj…”/ Rike përballet Julin: Jam e

Mbrëmjen e djeshme në një lidhje live me “Top Arena” ishte ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Rike Roçi e cila raportonte nga vendi ku ishin mbledhur tifozët për të parë ndeshjen Gjermani-Skoci.

Ajo u përball me finalistin e edicionit të tretë të reality show-t, Julian Deda, i cili ndodhej në studio dhe i kërkoi llogari se përse nuk e ka telefonuar apo nuk e ka takuar më.

Pjesë nga biseda:

Rike Roçi: Me Jul Dedën jam pak me nerva sepse del vetëm me gocat e tjera dhe me mua fare, prandaj jam pak xheloze.

Jul Deda: Duke bërë prova për këtë emisionin e ri apo jo? Pastaj ti ke fatin që të dalësh vetëm për vetëm Rike.

Rike Roçi: Jemi dhe komshinj o Jul Deda dhe një telefonatë duhet ta bësh.

Jul Deda: Po do ju vijmë në shtëpi me një kile sheqer moj Rike çke?

E pyetur nëse ka ndonjë krisje mes marrëdhënies së saj dhe Rozës, pasi nuk ka qenë te festa e ditëlindjes së moderatores, Rike Roçi u shpreh se e ka shumë xhan dhe shoqe Rozën dhe e ka uruar privatisht, pavarësisht faktit që nuk ishte prezente te ditëlindja e saj për shkak të disa angazhimeve.

EMISIONET