FOTO/ Mozzik publikoi një vajzë në Instagram, ja kush është ajo

FOTO/ Mozzik publikoi një vajzë në Instagram, ja kush

Reperit kosovar, Mozzik, mesa duket i pëlqen t’i hedhë benzinë zjarrit.

Shpesh, ose më saktë, javë për javë, reperi vjen me ngacmime, postime që ngrenë pikëpyetje e deklarata kontradiktore mbi jetën e tij.

Së fundmi, ai ndodhet me pushime në Finlandë, ku po shijon dimrin dhe borën në këtë shtet.

Prej andej, ai ka publikuar në mediet sociale disa foto duke shijuar aktivitete të ndryshme.

Mirëpo, një foto që ka surprizuar ndjekësit e tij, ka qenë në orët e vona të natës, ku shfaqej një vajzë në shtrat.

Pas disa minutash, Mozzik e fshiu postimin, por ndjekësit ishin treguar më të shpejtë, pasi e kishin ruajtur për ta shpërndarë menjëherë në rrjete, duke aluduar një lidhje të re të reperit.

Por, nuk ka asgjë të tillë sepse është thjesht një foto Interneti. Me një kërkim të thjesht mund të gjeni këtë foto kudo.

FOTO/ Mozzik publikoi një vajzë në Instagram, ja kush

EMISIONET