Beniada Nishani “Ja çfarë bëra me lekët e Big Brother”

Në emisionin “Why Not” në RTV Ora Beniada Nishani foli dhe rreth eksperiencës së  saj në “Big Brother”.

Ajo tha se ishte një eksperiencë e bukur.

Por a i ka marrë lekët e “Big Brother” i  more?

Beniada Nishani: I mora i mora. Patjetër. Shumë korrekt.

Gazetarja: Çfarë i bëre?

Beniada Nishani: Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë. Pash një “Fiatë XL”. Unë vdes për “Fiatë”.


Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET