Audioregjistrimi "pushton" rrjetet"/ Zhaklin Lekatari: Burri i Oltës më ka shantazhuar

Audioregjistrimi "pushton" rrjetet"/ Zhaklin Lekatari: Burri i

Një audioinçizim ku opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari, tregon se është shantazhuar nga partneri i Olta Goxhari po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Gjatë bisedës Lekatari thotë se për këtë situatë e ka njoftuar edhe produksionin dhe Sara Hoxhën, duke theksuar se ajo nuk blihet.

Ndërkohë deri më tani nuk ka një reagim nga ana e produksionit.

"Ja thashë produksionit sot. Burri i Oltës do të më shantazhojë dhe unë ndihem e ofenduar që burri i Oltës mendon që mund të më blejë mua me lekë. Unë nuk jam Olta, nuk blihem i thashë Sara Hoxhës."

Regjistrimi del në dritë pas daljes së Efit nga Big Brother që gjithashtu u shoqërua me polemika dhe akuza ndaj produksionit, duke u përfolur për një komplot ndaj saj.

Nuk munguan zërat se aktorja Gixhari e ka kushtëzuar qëndrimin e saj në shtëpinë më të famshme me daljen e Efit.

bbv zhaklin lekatari audio olta gixhari

EMISIONET