Ju dha detyrë ta largonte nga shtëpia, Luizi sulmohet nga qeni (Video)

Ju dha detyrë ta largonte nga shtëpia, Luizi sulmohet nga qeni (Video)

Në shtëpinë e "BIg Brother" ditën e sotme është futur një qen.

Nëj pjesë e banorëve u entuziasmuan dhe filluan ta përkëdhelin.

Por si detyrë për largimin e tij, ju la Luizit.

Ai ka tentuar që ta largojë qenin nga shtëpia por në një moment ai i është vërsulur duke lehur.

Për më tepër shikoni videon bashkangjitur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET