Gjendet makina e djegur e autorëve të vrasjes së 50-vjeçarit Bujar Çela nël Elbasan.

Mjeti tip “Renault” me targa AA 876 DC është gjendur i shkrumbuar pranë fshatit Murras.

Ne foto: Makina e djegur, qe dyshohet e autoreve

50-vjeçari u ekzekutuar rreth orës 05:45 teksa ishte duke konsumuar kafenë e mëngjesit.

Policia dhe forcat Renea kanë nisur kërkimet për gjetjen e autorëve, ndërsa janë ngritur pika kontrolli në hyrje daljet e qytetit.

Lexoni të gjitha lajmet lidhur me vrasjen e Bujar Çelës.