Vatnikaj: Testi i drogës për policinë u la përgjysmë se s'kishte tamponë, shumë policë rezultuan pozitivë

Gazetari i Ora News Edison Vatnikaj i ftuar në Emsionin “Epiqendër” të Moderators Sonila Musai foli për operacionet e policisë si dhe për arrestimin e personave që merren me shpërndarjen e lëndëve narkotike.

Vatnikaj u ndal gjithashtu dhe tek testi i drogës tek punojësit e policisë.Vatnikaj u shpreh se shumë punonjës policie kanë dalë përdorues të lëndëve narkotike por ky operacion u la përgjysëm për mungesë tamponësh.

"Përvec se po përdoret masivisht nga të rinjtë, është harruar dhe testi i drogës për punonjësit e policisë. Kanë dalë shumë punonjës policie pozitivë. E lanë përgjysmë për mungesë tamponesh," tha Vatnikaj.

EMISIONET