"Mos fol më se je i pabesueshëm" Koka debat me Çupin: Sot shan Ramën, nesër e lavdëron

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, gazetari Bledian Koka është debatuar me analistin Frrok Çupi lidhur me votat e PSD-së në qarqe të caktuara.

Koka: Pse nuk i ka në qytete të tjera PSD-ja votat, por i ka vetëm në Tiranë? I ka vetëm aty ku e dinte se  do t'i merrte.

Çupi: Në Korçë ka më shumë vota.

Koka: Ti je një njeri që mes politikanit dhe gazetarit, shan gazetarin, puna jote ka mbaruar. Ti sot shan Ramën dhe nesër thua se është super njeri. As ti vetë nuk i beson deklaratat e tua, nuk shet më ajo që thua ti, nuk vlen më. Ti mbron të pambrojtshmen.

Çupi: Ti ke të drejtën e shpifjes.

Koka: Mos fol më se je i pabesueshëm.

EMISIONET