FOTO-LAJMI/ Me pistoletë në dorë, ja momenti kur autori i vrasjes në Kavajë largohet me vrap

Ky është momenti kur Habib Rexha, autori i dyshuar i vrasjes së djeshme në Kavajë, largohet me vrap pasi ka kryer krimin.

"Ora News" kanë publikuar foton kur Rexha është fiksuar me pistoletë në dorë.

Fotoja është kapur nga kamerat e sigurisë së një biznesi rreth 100 metra larg vendit të ngjarjes.

FOTO-LAJMI/ Me pistoletë në dorë, ja momenti kur autori i vrasjes

Autori i krimit është duke ikur me vrap, i pamaskuar, me një çantë në dorë dhe pistoletën përpara.

Habib Rexha ekzekutoi një ditë më parë Arjan Gosën si hakmarrje për vëllain e tij. 

edison vatnikaj habib rexha arjan gosa

EMISIONET