FOTO/ Autoboti merr përpara veturën në Durrës, shpëton për mrekulli drejtuesi

FOTO/ Autoboti merr përpara veturën në Durrës, shpëton

Një aksident pa pasoja jete ka ndodhur në afersi të universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durrës.

Një kamion ka goditur dhe ka dëmtuar rëndë një mjet “Wolksvagen” tip “Polo”.

Mësohet se kamioni e ka goditur veturën nga pas dhe e ka ngjeshur tek hekurat.

Po ashtu nga përplasja është dëmtuar rëndë kabina e veturës në pjesën ku e ka ngjeshur me turi me hekurat anësore të rrugës automobilistike.

Policia ka mbërritur në vend ngjarje ku ka nisur hetimet rreth shkaqeve të akdidentit.

aksident rrugor autoboti durrës

EMISIONET