Aksident në dalje të Këlcyrës/ Po ktheheshin në Greqi, përmbyset makina me targa greke

Aksident në dalje të Këlcyrës/ Po ktheheshin në Greqi,

Një aksident automobilistik ka ndodh paraditen e sotme në dalje të qytetit të Këlcyrës.

Një automjet me targa greke që udhëtonte në aksin nacional Këlcyrë-Tepelenë, ka humbur kontrollin dhe është përmbysur duke shkaktuar lëndimin e lehtë të drejtueses së mjetit dhe pasagjerit.

Çifti po kthehej në Greqi ku nga të dhenat fillestare bëhet e ditur se drejtuesja e mjetit ka humbur kontrollin në kthesën në të dalë të qytetit. Policia gjendet në vendngjarje për të hulumtuar pasojat e aksidentit.

Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.

EMISIONET