Moderatorja nga Kosova: Kejvinën nuk do e intervistoja kurrë, më ka bullizuar!

Moderatorja nga Kosova: Kejvinën nuk do e intervistoja kurrë, më

Dhuna fizike që modelja Kejvina Kthjella ushtroi ndaj konkurentit tjetër në garë Luiz Ejlli në BBVA 2, çka çoi në elemenimin e saj, shkaktoi zhurmë të madhe.

Por jo më pak virale në rrjet u bë edhe deklarata e moderatores nga Kosova, Albina Zeneli.

Në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, ajo rrëfeu dhe një ngjarje të përjetuar me Kejvinën.

“Kejvinën nuk do e intervistoja kurrë, pa respekt. Kejvina më ka ofenduar dhe bullizuar për mbipeshën time”, rrëfeu ajo.

EMISIONET