VIDEO/ Është bërë xheloz? Dijonisi i kthehet Baby G: Thuaj Albanos të ta bëjë …

VIDEO/ Është bërë xheloz? Dijonisi i kthehet Baby G: Thuaj

Teksa një pjesë e fermerëve qëndronin në dhomën e ndenjes, Baby G dhe Dijonisi nuk kanë kursyer “ngacmimet” me njeri-tjetrin.

Baby G i kërkon Dijonisit t’i fërkojë pak krahun, por ky i fundit i kthehet se le t’a bëj Albano, duke lënë të kuptuar kështu xhelozi. Pasi  disa këmbnguljeve të Baby G, e cila i kërkon t’i puth krahun, Dijonisi e bën.

A është një shoqëri e mirë, apo do të lind një histori dashurie pas mohimit që fermerja bëri për afermitetin me Albanon.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Bëje më mirë

Dijonisi: Thuaj Albanos t’a bëj ai

Çiljeta: Mos ma ngacmoni gocën

Dijonisi: T’a fërkon ai krahun. Unë ça t’i bëj?

Baby G: Puthe

Dijonisi (e puth): Prit t’a puth

EMISIONET