VIDEO/ "Pushtoi" Tiktok-un me një video, kush është 23-vjeçarja Leah Halton?

VIDEO/ "Pushtoi" Tiktok-un me një video, kush është

Leah Halton, modelja australiane dhe personazhi i famshëm i TikTok është në rrugën e duhur për të vendosur një rekord të ri për videon më të pëlqyer të TikTok të të gjitha kohërave.

Rekordi aktual për videot më të pëlqyera të TikTok mbahet nga Bella Poarch, me një sinkronizim të buzëve me ‘M to the B’ nga rep artistja britanike Millie B, raportojnë mediat.

Sinkronizimi i buzëve i Leah Halton me YG Marley kishte 41.6 milionë pëlqime në kohën e publikimit dhe ende po mbledh pëlqime me një ritëm të jashtëzakonshëm. Në total, videoja e TikTok është parë mbi 699 milionë herë.

(Mos harroni se në fakt nuk janë 699 milionë njerëz, pasi njerëzit mund të shikojnë më shumë se një herë).

EMISIONET