Prej 10 vitesh e martuar, Silvana Bushati: Ja pse s’kam bërë dasmë siç e ka tradita

Opinionistja Silvana Bushati ishte e ftuar në emisionin “Epiqendër” të moderatores së “Ora News”, Sonila Musai për të folur për dasmat.

Ajo u shpreh se dhe pse ka 10 vite e martuar nuk ka bërë dasmë dhe se nuk e ka menduar një gjë të tillë.

Në fjalën e saj, Bushati tha se mbase në të ardhmen mund të bëjë një dasmë, por në kishë…

NDIQENI MË POSHTË EMISIONIN E PLOTË NË STUDIO

EMISIONET