FOTO/ Cllevio mesazh Meritonit dhe Jetmirit, ja çfarë shkruan reperi për dy banorët

FOTO/ Cllevio mesazh Meritonit dhe Jetmirit, ja çfarë shkruan reperi

Banorët e Big Brother kanë ndjerë emocione të forta kur janë përballur me komentet mbështetëse dhe kritikuese të ndjekësve të tyre jashtë shtëpisë.

“Big Love” është rubrika që i jep mundësinë fansave të banorëve t’ju dërgojnë mesazhe të preferuarve të tyre në lojë.

Së fundmi personazhi i shumë diskutuar në rrjetet sociale reperi, Kleviol Ahmeti i njohur për publikun e gjerë me emrin Cllevio Masoni i ka dërguar një mesazh Meritonit dhe Jetmirit.

“Gango Meriton Gango Jetmir.”- shkruan ai në mesazhet e dërguara për banorët e “Big Brother” në hapësirën e quajtur “Big love”.

FOTO/ Cllevio mesazh Meritonit dhe Jetmirit, ja çfarë shkruan reperi

EMISIONET