VIDEO/ Nuk e dinte që ishte pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin dhe i nxjerr pjesën intime Erjolës

VIDEO/ Nuk e dinte që ishte pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin

Erjola Doci nuk kishte si të mungonte në finalen e “Big Brother VIP 3”, ku fituese u shpall Egla Ceno.

Mirëpo teksa po kalonte në tapetin e kuq të finales, Erjola është përfshirë në një situatë të sikletshme pasi u intervistua nga gazetarja.

Kjo e fundit po e pyeste për çmimin e veshjes Erjolën, por më pas pa dashur, i ka zbuluar pjesën intime.

Moderatorja tregoi më tej se është pa të brendshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

EMISIONET