VIDEO/ Loredana dhe Karimi zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit

VIDEO/ Loredana dhe Karimi zbukurojnë shtëpinë për festat e

Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi, prej disa muajsh po shijojnë romancën e tyre.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë vendosur qe të fillojnë përgatitjet për festat e fund vitit.

Artistja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social "Instagram", një video ku shihet krahë partnerit të saj, Karim Adeyemi, teksa zbukurojnë pemën e vitit të ri.

Gjatë këtyre minutave të xhiruara nuk munguan as puthjet e përqafimet mes tyre.EMISIONET