VIDEO/ Françeska zbulon se sa fëmijë dëshiron të ketë, Romeo: Ti ke, unë s'kam...

VIDEO/ Françeska zbulon se sa fëmijë dëshiron të

Duke darkuar pas spektaklit të mbrëmjes, Françeska, Juli dhe Romeo kanë biseduar me njëri-tjetrin. Teksa Juli e pyet Françeskën në lidhje me planet e saj për të pasur fëmijë të tjerë, Romeo është shprehur se e ka zili për shkak se janë në një moshë dhe ai nuk ka fëmijë.

Një pjesë nga biseda:

Juli: Ti Françeska sa femijë do bësh?

Françeska: Kam dëshirë të bëjë 4 fëmijë, 1 e kam si shok të vogël

Romeo: Sa rehat je ti o zemra, për këtë gjë të kam zili, jemi një brez ti ke fëmijë unë s’kam fëmijë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET