VIDEO/ Banorët votuan, ja se kush u zgjodh lider i shtëpisë

VIDEO/ Banorët votuan, ja se kush u zgjodh lider i shtëpisë

Këtë javë banorët e kanë humbur sfidën nga Vëllai i Madh për shkak se Meritoni nuk e rrespektoi dhe theu rregullin.

Për këtë ata mbetën pa buxhet dhe zgjodhën gjithashtu liderin e ri të javës.

Me shumicë votash banorët zgjodhën Ledjonën si lidere deri të martën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET