PAMJE/ E papritur! Mariana Kondi puth në buzë këngëtaren shqiptare

PAMJE/ E papritur! Mariana Kondi puth në buzë këngëtaren

Aktorja e njohur Mariana Kondi, ka puthur në buzë këngëtaren Baby G në “Ferma Vip”.

Agai iu ka dhënë një sfidë fermerëve, të cilët duhet që të interpretojnë filmin “Mamma Mia”, ku Baby G dhe Xhesika Polo janë protagonistët kryesorë të filmit. Xhesika ka rolin e të fejuarit të këngëtares dhe në një fragment vajzat duhet që të shkëmbenin një puthje me njëra-tjetrën.

E teksa po ndiheshin në siklet, Mariana, e cila është aktore profesioniste, i ka ndihmuar ato duke iu treguar se si të puthesh në një skenë filmi.

Aktorja ka shkëmbyer një puthje me Baby G, duke interpretuar skenën e filmit, megjithëse konkurrentët kanë shpërthyer në të qeshura.

PAMJE/ E papritur! Mariana Kondi puth në buzë këngëtarenPAMJE/ E papritur! Mariana Kondi puth në buzë këngëtaren

EMISIONET