Mashtrim?! Thanë që Egla Ceno është në izolim brenda shtepiseë, por dalin fotot e aktores në rrugët e Tiranës

Mashtrim?! Thanë që Egla Ceno është në izolim brenda

Gjatë nje debati te vazhdueshem mes saj Meritonit dhe Ilnises ku aktorja nuk u permbajt dhe i hodhi nje gote vere ne koke ku i ra ne sy. Pas ketij gjesti vellai i madh mori vendimin e papritur ku e penalizoi nga loja.

Por gjat dites se sotme faqja zyrtare e Big Brother Vip postoi nje video ku shikohej Egla Ceno e mbyllur ne nje dhome brenda shtepise se BBV dhe te gjithe jane te nje mendimi qe Egla Ceno do te rikthehet brenda shtepise ne Prime e te martes.

Por disa pamje ekskluzive kan dale ne keto momente nga iconstyle.al ku aktorja shihet ne rruget e Tiranes.

Nuk e dime nese ky seshte nje ‘shaka’ nga produksioni per daten 1 prill apo eshte e vertete dhe per kete na mbetet te presim prime e dites se marte. Me poshte keni fotot dhe videot ku shfaqet Egla Ceno rrugeve te Tiranes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

EMISIONET