“Mami nuk më ka folur disa ditë”, Julka “e guximshme” komenton look-un e saj në "Why Not"

“Mami nuk më ka folur disa ditë”, Julka “e

Ajo njihet për stilin e saj të guximshëm. Artistja dhe moderatorja Julka Gramo e ftuar në "Why Not" rrëfeu për pasionin e saj ndaj modës dhe të bukurës por dhe për pasojat e të qënit i guximshëm.

why not julka

EMISIONET