“Kemi mundësi edhe për më mirë”, djali Ramës poston foto me Dua Lipën nga Saranda

“Kemi mundësi edhe për më mirë”, djali

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa prej ditësh ndodhet në Shqipëri, ku ka vizitur shumë vende si dhe ka zhvilluar takime me Kryeministrin Edi Rama dhe me Kryebashkiakun Erion Veliaj.

Ajo aktualisht ndodhet në jug, dhe këtë na e ka bërë të ditur duke postuar foto vazhdimisht në rrjetet sociale.

Ndërkohë ditën e sotme ka qenë djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama, i cili ka postuar një foto më ‘yllin’ e popit.  Foton krah Lipës, nga "Kepi Merli", që ndodhet në Sarandë, djali i kreut të qeverisë e ka shoqëruar edhe me një postim.

"Kemi mundësi dhe për më mirë", shkruan Greg Rama

EMISIONET