(Video) Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shëtisin dorë për dore rrugëve të Italisë

 

(Video) Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shëtisin  dorë për dore

Këngëtarja latine, Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck nuk e fshehin më dashurinë. Së fundmi dyshja është kapur 'mat' në rrugët e ishullit italian, Kapri, duke shëtitur dorë për dore.

Çifti ka festuar ditëlindjen e Lopez dhe pushimet së bashku në Evropë gjatë dy ditëve të fundit. Dalja  e fundit e 'Bennifer' erdhi të martën, kur të dy u fotografuan të kapur për dore, duke shijuar një shëtitje nëpër rrugët e Kapri në Itali.

(Video) Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shëtisin  dorë për dore

Në ditëlindjen e saj të 52-të Jennifer Lopez postoi foton e saj të parë më dashurinë e rinisë. J Lo u ribashkua me Ben Affleck pas 17 vitesh.

EMISIONET