FOTO/ Reagon ashpër ndaj Shqipes, rrjeti shpërthen në komente ndaj Alaudin Hamitit

FOTO/ Reagon ashpër ndaj Shqipes, rrjeti shpërthen në komente

Mbrëmjen e djeshme në Primen e spektaklit televiziv "BBVK2", pati përplasje të shumta mes banorëve.

Një diskutim mes Adrit dhe Ylli Dervishit u komentua në një klip që u përgatit për këtë spektakël.

Bëhet fjalë për disa ngacmime që Ylli ia bëri Adrit në lidhje me partneren e tij, Ilirjanën.

Në këtë mes ndërhyn Shqipe Hysenaj, të cilën prezantuesi Alaudin Hamiti nuk e la të fliste. Ai iu drejtua ashpër duke thënë:

"Mos ma luaj moralisten. A ke pasur të dashur, që ta dish. Reago kur të them unë", iu drejtua Hamiti.

Komenti i Alaudinit nuk është pritur aspak mirë nga publiku, të cilët janë shprehur në komente si më poshtë:

FOTO/ Reagon ashpër ndaj Shqipes, rrjeti shpërthen në komenteFOTO/ Reagon ashpër ndaj Shqipes, rrjeti shpërthen në komenteFOTO/ Reagon ashpër ndaj Shqipes, rrjeti shpërthen në komente

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

EMISIONET