FOTO/ “Do i degjeneroj publikisht”/ Reagon ashpër Sara: Na keni çarë...

FOTO/ “Do i degjeneroj publikisht”/ Reagon ashpër Sara: Na keni

“Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të shqetësoheshit për brekët e grave dhe motrave tuaja”- shprehet kështu ish-konkurrentja e ‘BBV3’, Sara Gjordeni, e cila nëpërmjet disa postimeve në Instastory ka sqaruar për të 100-ën herë ‘akuzat’ dhe ‘shpifjet’ e ngritura për të.

Teksa kudo përflitet dhe shumë personazhe janë bërë publik si ‘ex-at’ e saj, Sara sqaron se i vetmi që ka patur lidhje ka qenë Endriku dhe kjo histori ka ndodhur përpara 10 vitesh.

Po ashtu ajo cek dhe afrimitetin me Meritonin dhe shprehet se nuk ka pëlqim për të por i ka qëndruar afër për sa kohë ai ka qenë i sëmurë.

EMISIONET